ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ ΣΧ. ΕΤΟΥΣ 2022-23

ανταποκρινόμενοι στις ανάγκες των καιρών και λαμβάνοντας υπόψη

• την ανάγκη πληροφόρησης για την πορεία φοίτησης των παιδιών σας και
  • την αποφυγή συγχρωτισμού στο χώρο του σχολείου

σας κάνουμε γνωστές τις ημέρες και τις ώρες όπου μπορείτε ανά καθηγητή να ρωτήσετε για την πρόοδο των παιδιών σας.

Η ενημέρωση γονέων και κηδεμόνων θα πραγματοποιείται, τηρώντας τα μέτρα για την πανδημία covid-19 που ισχύουν κάθε φορά, τηλεφωνικά ή δια ζώσης,  τις ημέρες και ώρες που αναφέρονται στον συγκεκριμένο πίνακα κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας με το σχολείο για κλείσιμο ραντεβού.

Το τηλέφωνο που μπορείτε να καλείτε είναι το 2235031882.

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ ΣΧ. ΕΤΟΥΣ 2021-22

Αγαπητοί γονείς, κηδεμόνες,

ανταποκρινόμενοι στις ανάγκες των καιρών και λαμβάνοντας υπόψη

• την ανάγκη πληροφόρησης για την πορεία φοίτησης των παιδιών σας και
  • την αποφυγή συγχρωτισμού στο χώρο του σχολείου

σας επισυνάπτουμε εδώ τις ημέρες και τις ώρες όπου μπορείτε ανά καθηγητή να ρωτήσετε για την πορεία των παιδιών σας. Η ενημέρωση γονέων και κηδεμόνων θα πραγματοποιείται, τηρώντας τα μέτρα για την πανδημία covid-19 που ισχύουν κάθε φορά,   τις ημέρες και ώρες που αναφέρονται στον συγκεκριμένο πίνακα κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας με το σχολείο. Το τηλέφωνο που μπορείτε να καλείτε είναι το 2235031882.